stebi.me

vištienos dešrelės

Visos to paties produkto prekės visose parduotuvėse.

14 produktų
Virtos kepamosios WELL DONE vištienos dešrelės su sūriu ir Chalapos paprikomis, A. r., 270 g
C
Virtos kepamosios WELL DONE vištienos dešrelės su sūriu ir Chalapos paprikomis, A. r., 270 g
Maxima
212 kcal Rieb. 16,3 g Angl. 1,4 g Balt. 14,8 g
€1.59
270 g · €5.89/kg
-100%
Virtos kepamosios dešrelės PREMIUM su džiovintais pomidorais, a. r., 270 g
C
Virtos kepamosios dešrelės PREMIUM su džiovintais pomidorais, a. r., 270 g
Maxima
201 kcal Rieb. 16 g Angl. 1,5 g Balt. 13 g
€1.79
270 g · €6.63/kg
-100%
Virtos kepamosios WELL DONE vištienos dešrelės su aitriosiomis paprikomis ir mangais, A. r., 270 g
C
Virtos kepamosios WELL DONE vištienos dešrelės su aitriosiomis paprikomis ir mangais, A. r., 270 g
Maxima
214 kcal Rieb. 17,2 g Angl. 2,1 g Balt. 12,7 g
€1.59
270 g · €5.89/kg
-100%
Kepamosios vištienos dešrelės PREMIUM su mocarela, a.r., 270 g
D
Kepamosios vištienos dešrelės PREMIUM su mocarela, a.r., 270 g
Maxima
229 kcal Rieb. 19 g Angl. 1,3 g Balt. 13 g
€1.79
270 g · €6.63/kg
-100%
Šviežios vištienos dešrelės be pridėtinių E, 400 g
D -21%
Šviežios vištienos dešrelės be pridėtinių E, 400 g
Maxima
181 kcal Rieb. 13,3 g Angl. 1,2 g Balt. 14 g
€2.59
su lojalumo kortele
400 g
-21.28%
Šviežios vištienos dešrelės su žolelėmis, 400 g
D -21%
Šviežios vištienos dešrelės su žolelėmis, 400 g
Maxima
182 kcal Rieb. 13,3 g Angl. 1,3 g Balt. 14 g
€2.59
su lojalumo kortele
400 g
-21.28%
Šviežios vištienos dešrelės su čederiu, 400 g
D -21%
Šviežios vištienos dešrelės su čederiu, 400 g
Maxima
193 kcal Rieb. 14 g Angl. 1,9 g Balt. 14,6 g
€2.59
su lojalumo kortele
400 g
-21.28%
Šviežios vištienos dešrelės su žolelėmis WELL DONE, 400 g
D
Šviežios vištienos dešrelės su žolelėmis WELL DONE, 400 g
Maxima
181 kcal Rieb. 13 g Angl. 1,4 g Balt. 14 g
€2.79
400 g · €6.98/kg
Šviežios vištienos dešrelės su sūriu WELL DONE, 400 g
D
Šviežios vištienos dešrelės su sūriu WELL DONE, 400 g
Maxima
199 kcal Rieb. 15 g Angl. 2,2 g Balt. 15 g
€2.99
400 g · €7.48/kg
Virtos kepamosios vištienos dešrelės PREMIUM česnakų ir pipirų marinate, a.r., 275 g
D
Virtos kepamosios vištienos dešrelės PREMIUM česnakų ir pipirų marinate, a.r., 275 g
Maxima
180 kcal Rieb. 13,2 g Angl. 0,5 g Balt. 15,2 g
€1.79
275 g · €6.51/kg
-100%
FRANKFURTO vištienos filė dešrelės, II r., 180 g
E
FRANKFURTO vištienos filė dešrelės, II r., 180 g
Maxima
242 kcal Rieb. 19 g Angl. 4,3 g Balt. 13 g
€1.49
180 g · €8.28/kg
-100%
K. rūkytos dešrelės TARCZYNSKI KABANOSI su vištiena, II r., 105 g
E
K. rūkytos dešrelės TARCZYNSKI KABANOSI su vištiena, II r., 105 g
Maxima
488 kcal Rieb. 41 g Angl. 4,8 g Balt. 25 g
€1.99
105 g · €18.95/kg
Karštai rūkytos lazdelės STIX KABANOSSI CHICKEN, a. r., 100 g
E -30%
Karštai rūkytos lazdelės STIX KABANOSSI CHICKEN, a. r., 100 g
Maxima
428 kcal Rieb. 35 g Angl. 1,4 g Balt. 26 g
€2.15
€1.50/vnt.
2 už €2.99 · su kortele
100 g
Kepamosios BBQ vištienos dešrelės HEAT & EAT, a. r., 400 g
E
Kepamosios BBQ vištienos dešrelės HEAT & EAT, a. r., 400 g
Maxima
249 kcal Rieb. 20 g Angl. 1,8 g Balt. 15 g
€2.49
400 g · €6.23/kg
-100%

Apie šį sąrašą

Į šį sąrašą surenkame visas prekes, kurios yra tas pats produktas — nesvarbu, kokia parduotuvė, prekės ženklas ar pakuotės dydis. Produktą už etiketės atpažįstame automatiškai pagal pavadinimą ir sudėtį, todėl vienoje vietoje matote, kur ta pati prekė kainuoja mažiausiai, kiek kainuoja kilogramas ar litras ir kuo skiriasi maistinė vertė.