stebi.me

pomidorų padažas

Visos to paties produkto prekės visose parduotuvėse.

35 produktai
Vyšninių pomidorų padažas BILLA PREMIUM, 330 g
A
Vyšninių pomidorų padažas BILLA PREMIUM, 330 g
IKI
40 kcal Rieb. 0,5 g Angl. 8 g Balt. 1,2 g
€1.99
330 g · €6.03/kg
-20.08%
Pomidorų padažas BEATOS VIRTUVĖ TIKRAS ITALAS, 490 g
A
Pomidorų padažas BEATOS VIRTUVĖ TIKRAS ITALAS, 490 g
IKI
57 kcal Rieb. 3,6 g Angl. 4,8 g Balt. 0,9 g
€3.11
490 g · €6.35/kg
-20.05%
Švelnusis pomidorų padažas SANTA MARIA TEX MEX TACO SAUCE, 230 g
A
Švelnusis pomidorų padažas SANTA MARIA TEX MEX TACO SAUCE, 230 g
IKI
31 kcal Rieb. 0 g Angl. 5,2 g Balt. 1,4 g
€3.99
230 g · €17.35/kg
Pomidorų padažas CLEVER ARRABIATA, 420 g
B
Pomidorų padažas CLEVER ARRABIATA, 420 g
IKI
50 kcal Rieb. 1,8 g Angl. 6,2 g Balt. 1,6 g
€1.99
420 g · €4.74/kg
Kėdainių pomidorų padažas YPATINGAS, 720 g
A
Kėdainių pomidorų padažas YPATINGAS, 720 g
IKI
425 kcal Rieb. 0 g Angl. 17 g Balt. 2,2 g
€2.39
720 g · €3.32/kg
-20.07%
Aštrus pomidorų PADAŽAS, 480 g
A
Aštrus pomidorų PADAŽAS, 480 g
IKI
71 kcal Rieb. 34 g Angl. 7,7 g Balt. 1,7 g
€2.39
480 g · €4.98/kg
-20.07%
Pomidorų padažas su bazilikais ir pomidorų gabaliukais KĖDAINIŲ MARINARA, 435 g
A
Pomidorų padažas su bazilikais ir pomidorų gabaliukais KĖDAINIŲ MARINARA, 435 g
IKI
55 kcal Rieb. 1,9 g Angl. 7 g Balt. 1,4 g
€2.55
435 g · €5.86/kg
-20.06%
Pomidorų padažas su baziliku BARILLA, 400 g
A
Pomidorų padažas su baziliku BARILLA, 400 g
IKI
64 kcal Rieb. 2,6 g Angl. 7,6 g Balt. 1,6 g
€2.79
400 g · €6.98/kg
-20.06%
Pomidorų padažas BEATOS VIRTUVĖ DARŽO CHORAS, 490 g
A
Pomidorų padažas BEATOS VIRTUVĖ DARŽO CHORAS, 490 g
IKI
61 kcal Rieb. 3,1 g Angl. 6,8 g Balt. 1 g
€3.11
490 g · €6.35/kg
-20.05%
Pomidorų padažas BARILLA BOLOGNESE, 400 g
B
Pomidorų padažas BARILLA BOLOGNESE, 400 g
IKI
115 kcal Rieb. 9,1 g Angl. 6 g Balt. 1,3 g
€4.39
400 g · €10.97/kg
-20.04%
Pomidorų padažas CLEVER BOLOGNESE, 420 g
C
Pomidorų padažas CLEVER BOLOGNESE, 420 g
IKI
98 kcal Rieb. 5,3 g Angl. 7,4 g Balt. 4,8 g
€1.99
420 g · €4.74/kg
Kiniškas pomidorų padažas su ananasais SPILVA, 500 g
C
Kiniškas pomidorų padažas su ananasais SPILVA, 500 g
IKI
80 kcal Rieb. 0 g Angl. 19 g Balt. 0,6 g
€1.99
500 g · €3.98/kg
-20.08%
Trintų pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS, 500 g
C
Trintų pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS, 500 g
IKI
75 kcal Rieb. 0,2 g Angl. 16 g Balt. 1 g
€2.15
500 g · €4.30/kg
-20.07%
Šašlykų pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS, 500 g
C
Šašlykų pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS, 500 g
IKI
80 kcal Rieb. 0 g Angl. 18 g Balt. 1,3 g
€2.15
500 g · €4.30/kg
-20.07%
Pomidorų padažas BEATOS VIRTUVĖ PONAS POMIDORAS, 500 g
C
Pomidorų padažas BEATOS VIRTUVĖ PONAS POMIDORAS, 500 g
IKI
76 kcal Rieb. 0,1 g Angl. 17 g Balt. 1,4 g
€3.11
500 g · €6.22/kg
-20.05%
Pomidorų padažas KĖDAINIŲ TRADICINIS, 480 g
C
Pomidorų padažas KĖDAINIŲ TRADICINIS, 480 g
IKI
72 kcal Rieb. 0 g Angl. 16 g Balt. 0,9 g
€1.43
480 g · €2.98/kg
-20.11%
Klasikinis pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS, 500 g
C
Klasikinis pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS, 500 g
IKI
85 kcal Rieb. 0 g Angl. 20 g Balt. 1,1 g
€1.83
500 g · €3.66/kg
-20.09%
Kėdainių pomidorų padažas PREMIUM, 500 g
C
Kėdainių pomidorų padažas PREMIUM, 500 g
IKI
100 kcal Rieb. 0 g Angl. 23 g Balt. 1,7 g
€1.99
500 g · €3.98/kg
-20.08%
Pomidorų padažas Lietuviškas senųjų tradicijų KĖDAINIŲ, 500 g
C
Pomidorų padažas Lietuviškas senųjų tradicijų KĖDAINIŲ, 500 g
IKI
86 kcal Rieb. 0 g Angl. 19 g Balt. 1,4 g
€1.99
500 g · €3.98/kg
-20.08%
Pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS ORIGINALUS, 490 g
C
Pomidorų padažas SUSLAVIČIAUS ORIGINALUS, 490 g
IKI
40 kcal Rieb. 0,1 g Angl. 8 g Balt. 1,3 g
€1.99
490 g · €4.06/kg
-20.08%
Aštrus pomidorų padažas su 5 rūšių pipirais SUSLAVIČIAUS, 500 g
C
Aštrus pomidorų padažas su 5 rūšių pipirais SUSLAVIČIAUS, 500 g
IKI
76 kcal Rieb. 0 g Angl. 17 g Balt. 1,2 g
€2.15
500 g · €4.30/kg
-20.07%
Pomidorų padažas KĖDAINIŲ, 500 g
D
Pomidorų padažas KĖDAINIŲ, 500 g
IKI
112 kcal Rieb. 0,2 g Angl. 27 g Balt. 1,2 g
€1.99
500 g · €3.98/kg
-20.08%
Kėdainių pomidorų padažas NATURAL, 500 g
D
Kėdainių pomidorų padažas NATURAL, 500 g
IKI
98 kcal Rieb. 0,2 g Angl. 23,1 g Balt. 1,8 g
€1.99
500 g · €3.98/kg
-20.08%
Pomidorų padažas be krakmolo SUSLAVIČIAUS, 500 g
D
Pomidorų padažas be krakmolo SUSLAVIČIAUS, 500 g
IKI
95 kcal Rieb. 0,1 g Angl. 22 g Balt. 2,3 g
€2.15
500 g · €4.30/kg
-20.07%

Apie šį sąrašą

Į šį sąrašą surenkame visas prekes, kurios yra tas pats produktas — nesvarbu, kokia parduotuvė, prekės ženklas ar pakuotės dydis. Produktą už etiketės atpažįstame automatiškai pagal pavadinimą ir sudėtį, todėl vienoje vietoje matote, kur ta pati prekė kainuoja mažiausiai, kiek kainuoja kilogramas ar litras ir kuo skiriasi maistinė vertė.