stebi.me

dantų pasta

Visos to paties produkto prekės visose parduotuvėse.

56 produktai
Dantų pasta ORAL-B Pro Junior, nuo 6 iki 12 metų, 75 ml
-40%
Dantų pasta ORAL-B Pro Junior, nuo 6 iki 12 metų, 75 ml
Maxima
€4.39
€2.63/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
SENSODYNE PRONAMEL JUNIOR vaik.dantų pasta, 6-14m, 50ml
-40%
SENSODYNE PRONAMEL JUNIOR vaik.dantų pasta, 6-14m, 50ml
Maxima
€4.59
€2.75/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
50 ml
Dantų pasta COLGATE TOTAL ORIGINAL, 75 ml
-40%
Dantų pasta COLGATE TOTAL ORIGINAL, 75 ml
Maxima
€4.79
€2.87/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
Dantų pasta LACALUT WHITE, 75ml
-40%
Dantų pasta LACALUT WHITE, 75ml
Maxima
€4.89
€2.93/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
Dantų pasta SENSODYNE MULTI CARE, 75 ml
-40%
Dantų pasta SENSODYNE MULTI CARE, 75 ml
Maxima
€4.89
€2.93/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
Dantų pasta LACALUT WHITE & REPAIR, 75 ml
-40%
Dantų pasta LACALUT WHITE & REPAIR, 75 ml
Maxima
€4.89
€2.93/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
ECODENTA juoda balinamoji dantų pasta su juodąją anglimi 100 ml
-40%
ECODENTA juoda balinamoji dantų pasta su juodąją anglimi 100 ml
Maxima
€5.25
€3.15/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
100 ml
-100%
ECODENTA apelsinų skonio juoda balinamoji dantų pasta 100 ml
-40%
ECODENTA apelsinų skonio juoda balinamoji dantų pasta 100 ml
Maxima
€5.25
€3.15/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
100 ml
-100%
Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CRYSTALS 125 ml
-40%
Dantų pasta COLGATE MAX WHITE CRYSTALS 125 ml
Maxima
€5.29
€3.17/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
125 ml
Dantų pasta PARODONTAX CLASSIC, 75 ml
-40%
Dantų pasta PARODONTAX CLASSIC, 75 ml
Maxima
€5.59
€3.35/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
ECODENTA ypač gaivi ir remineralizuojanti dantų pasta su Vytautas mineraliniu vandeniu 100 ml
-40%
ECODENTA ypač gaivi ir remineralizuojanti dantų pasta su Vytautas mineraliniu vandeniu 100 ml
Maxima
€5.65
€3.39/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
100 ml
-100%
Dantų pasta SENSODYNE WHITENING, 75 ml
-40%
Dantų pasta SENSODYNE WHITENING, 75 ml
Maxima
€5.99
€3.59/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
ECODENTA balinamoji dantų pasta jautriems dantims su omyadent 100 ml
-40%
ECODENTA balinamoji dantų pasta jautriems dantims su omyadent 100 ml
Maxima
€5.99
€3.59/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
100 ml
-100%
Dantų pasta COLGATE TOTAL ORIGINAL, 125 ml
-40%
Dantų pasta COLGATE TOTAL ORIGINAL, 125 ml
Maxima
€6.09
€3.65/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
125 ml
Dantų pasta SENSODYNE DEEP CLEAN, 75 ml
-40%
Dantų pasta SENSODYNE DEEP CLEAN, 75 ml
Maxima
€6.19
€3.71/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
Dantų pasta SENSODYNE FLUORIDE, 75 ml
-40%
Dantų pasta SENSODYNE FLUORIDE, 75 ml
Maxima
€6.19
€3.71/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
ECODENTA dantų pasta efektyviai apsaugai nuo karieso su ksitoliu, laimų ir kalendrų lapų eteriniais aliejais 100 ml
-40%
ECODENTA dantų pasta efektyviai apsaugai nuo karieso su ksitoliu, laimų ir kalendrų lapų eteriniais aliejais 100 ml
Maxima
€6.25
€3.75/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
100 ml
-100%
Dantų pasta ELMEX SENSITIVE, 75 ml
-40%
Dantų pasta ELMEX SENSITIVE, 75 ml
Maxima
€6.59
€3.95/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
Vaikiška dantų pasta WELEDA, 50ml, 0-6 m
-40%
Vaikiška dantų pasta WELEDA, 50ml, 0-6 m
Maxima
€6.99
€4.19/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
50 ml
Vaikiška dantų pasta WELEDA JUNIOR, 50ml, 6-12 m
-40%
Vaikiška dantų pasta WELEDA JUNIOR, 50ml, 6-12 m
Maxima
€6.99
€4.19/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
50 ml
Dantų pasta ELMEX CARIES PROTECTION, 75 ml
-40%
Dantų pasta ELMEX CARIES PROTECTION, 75 ml
Maxima
€7.15
€4.29/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
Dantų pasta BIOREPAIR TOTAL PROTECTIVE REPAIR, 75 ml
-40%
Dantų pasta BIOREPAIR TOTAL PROTECTIVE REPAIR, 75 ml
Maxima
€7.29
€4.37/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
Dantų pasta BIOREPAIR PRO WHITE, 75 ml
-40%
Dantų pasta BIOREPAIR PRO WHITE, 75 ml
Maxima
€7.29
€4.37/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml
Dantų pasta BIOREPAIR, 75 ml
-40%
Dantų pasta BIOREPAIR, 75 ml
Maxima
€7.29
€4.37/vnt.
perkant 2 ir daugiau · su kortele
75 ml

Apie šį sąrašą

Į šį sąrašą surenkame visas prekes, kurios yra tas pats produktas — nesvarbu, kokia parduotuvė, prekės ženklas ar pakuotės dydis. Produktą už etiketės atpažįstame automatiškai pagal pavadinimą ir sudėtį, todėl vienoje vietoje matote, kur ta pati prekė kainuoja mažiausiai, kiek kainuoja kilogramas ar litras ir kuo skiriasi maistinė vertė.